Dział handlowy :

Zamówienia na nowe maszyny i części zamienne przyjmowane są pod adresem   

e-mail:  kompresorek@poczta.internetdsl.pl

lub telefonicznie pod numerem : 

600 569 568, tel. fax. : 54 237 01 49

Cennik transportu do klienta

Części zamienne i materiały eksploatacyjne:

- do 30 kg: 25 PLN Brutto przy płatności przelew i 35 PLN Brutto przy płatności pobranie.

- przesyłki powyżej 100 kg: wg. poniższego taryfikatora tj. 1,5 % wartości faktury netto, lecz nie mniej niż 184,50 PLN Brutto.

sprężarki tłokowe, śrubowe, spiralne, doprężacze, zbiorniki, sprężarki ( jako zespoły zamienne ) , osuszacze :

- koszt transportu wynosi 1,5 % wartości faktury netto , lecz nie mniej niż 184,50 PLN Brutto.

 

  • LOGO WELDMAN
    LOGO WELDMAN
  • LOGO TELWIN
    LOGO TELWIN

Przecinarki plazmowe

 

 

 

Płatność za przecinarkę tylko przelewem na podstawie faktury Pro – Forma.


Najeżdżając na zdjęcie myszką  powiększysz miniaturkę.Cięcie plazmowe, prowadzone w sposób zmechanizowany lub ręczny, to proces cięcia metali przy zastosowaniu łuku plazmowego. Przecinarki plazmowe dostępne na rynku różnią się parametrami maksymalnej grubości cięcia jakościowego i rozdzielającego.

Wybór sprzętu spawalniczego powinien zależeć zatem od ustalenia do jakiego rodzaju metali oraz jakiej grubości ma być przeznaczony. Oferujemy szeroki wachlarz profesjonalnych narzędzi o różnej prędkości, wydajności pracy, ciśnieniu roboczym powietrza oraz sposobie chłodzenia. Każdy komplet zawiera palnik plazmowy, który pełni funkcję bezpiecznego uchwytu materiałów eksploatacyjnych.

 

Cięcie plazmowe – wykorzystaj niezawodny sprzęt


 

Cięcie plazmowe materiałów o zróżnicowanych grubościach wymaga źródła prądu o konkretnej mocy. Przecinarki plazmowe charakteryzują się dużą sprawnością energetyczną oraz możliwością płynnej regulacji natężenia prądu. 

 

Plazmy do cięcia metali, które znajdziecie w naszej ofercie, z pewnością zaliczają się do najnowocześniejszych i najbardziej niezawodnych urządzeń. Wśród dostępnych modeli przecinarek do metalu znajdują się narzędzia o różnej mocy i zastosowaniu. Oprócz kilkunastu pozycji oferujemy także niezbędne akcesoria, takie jak uchwyty, dysze, elektrody i inne.