KONSULTANT TECHNICZNO - HANDLOWY

Jeżeli nie są Państwo pewni które części zamówić do swojego kompresora prosimy o kontakt telefoniczny do naszego konsultanta technicznego .

Nasz konsultant techniczny doradza i przyjmuje zamówienia od poniedziałku do piąteku w godzinach od 8:00 do 14:00 pod numerem telefonu : 600569568

 

  • LOGO AIRPOL
    LOGO AIRPOL
  • MADE IN POLAND
    MADE IN POLAND

Sprężarki śrubowe AIRPOL dla kolejnictwa

Sprężarki śrubowe Airpol SK przeznaczone do eksploatacji w taborze kolejowym zapewniają wysoką jakość sprężonego powietrza i niezawodną pracę zarówno w okresie letnim jak i zimowym (zakres prac urządzeń wynosi od -30ºC do +50ºC).

Sprężarki SK7/II oraz SK11 wyposażone są w układ uzdatniania sprężonego powietrza (osuszacz adsorpcyjny oraz filtry sprężonego powietrza), co pozwala uzyskać 1.2.1 klasę czystości sprężonego powietrza wg PN-ISO 8573-3:2001.

Niezawodną pracę wszystkich sprężarek typu SK, niezależnie od temperatury otoczenia, zapewnia przemyślana konstrukcja w której uwzględniono: zestaw podgrzewający olej, podgrzewane spusty kondensatu, chłodnicę o podwyższonej wydajności i z tzw. biegiem jałowym dla poprawy skuteczności chłodzenia, przełącznik ZIMA/LATO (w sprężarkach Airpol SK 7/II i Airpol SK11).

 

Płatność za sprężarkę tylko przelewem na podstawie faktury Pro – Forma .

Najeżdżając na zdjęcie myszką  powiększysz miniaturkę .

Wszystkie podane ceny na stronie są cenami brutto.