KONSULTANT TECHNICZNO - HANDLOWY

Jeżeli nie są Państwo pewni które części zamówić do swojego kompresora prosimy o kontakt telefoniczny do naszego konsultanta technicznego .

Nasz konsultant techniczny doradza i przyjmuje zamówienia od poniedziałku do piąteku w godzinach od 8:00 do 14:00 pod numerem telefonu : 600569568

 

  • LOGO WAN
    LOGO WAN
  • MADE IN POLAND
    MADE IN POLAND

Sprężarki tłokowe bezolejowe WAN

Firma WAN oferuje Państwu kompresor bezolejowy oparty na wydajnej włoskiej pompie GENTILIN. Sprężarka dedykowana jest do zastosowań profesjonalnych, do pracy ciągłej. Zarówno zastosowane materiały jak i rozwiązania konstrukcyjne powodują, że żywotność maszyny dorównuje naszym rozwiązaniom olejowym. Pompa ta nie wymaga oleju, więc obniżamy koszty eksploatacji związane z jego uzupełnianiem jaki i jego kontrolowaniem. Nie musimy obawiać się ryzyka zatarcia przy niewłaściwej eksploatacji. W modelu tym nie ma problemu z rozruchem w niskich temperaturach. Dzięki nowoczesnym technologiom (ceramiczna powłoka powierzchni wewnętrznej cylindra, grafitowe pierścienie) uzyskaliśmy z silnika o mocy 3kW wydajność na wyjściu 400 l/min. Sprężarka zagregowana jest na polskim zbiorniku, gwarantującym kilkudziesięcioletni okres eksploatacji. Zastosowany presostat ze zintegrowanym przekaźnikiem przeciążeniowym i zaworem dekompresyjnym realizuje pełną automatykę pracy. Okresy przeglądów serwisowych wydłużono do ok. 5 tys. godzin. Standardowo sprężarkę proponujemy na zbiorniku 120 litrów (na specjalne zamówienie możemy zainstalować ją na 240 lub 400 litrach oraz zabudować dwie sprężarki na jednym zbiorniku w układzie - tandem). Konstrukcja tego modelu została opracowana pod kątem profesjonalnego wykorzystania, szczególnie dedykowana jest dla aplikacji wymagających stabilnego i czystego powietrza.

Kompresory bezolejowe serii WAN-BS zapewniają niezawodną, bezawaryjną oraz bezobsługową eksploatację w wielu gałęziach przemysłu - zwłaszcza w spożywczej, chemicznej i farmaceutycznej oraz stacjach wodociągowych.

Pomimo wyraźnej ekspansji bezolejowych sprężarek śrubowych czy spiralnych wciąż maszyny tłokowe pozostają atrakcyjną alternatywą.


Płatność za sprężarkę tylko przelewem na podstawie faktury Pro – Forma .

Najeżdżając na zdjęcie myszką  powiększysz miniaturkę .

Wszystkie podane ceny na stronie są cenami brutto. 


Sprzedaż chwilowo wstrymano do lipca 2017 r. z uwagi na modernizacje  maszyn które maja mieć poprawione  parametry techniczne.