KONSULTANT TECHNICZNO - HANDLOWY

Jeżeli nie są Państwo pewni które części zamówić do swojego kompresora prosimy o kontakt telefoniczny do naszego konsultanta technicznego .

Nasz konsultant techniczny doradza i przyjmuje zamówienia od poniedziałku do piąteku w godzinach od 8:00 do 14:00 pod numerem telefonu : 600569568

 

  • LOGO WAN
    LOGO WAN
  • MADE IN POLAND
    MADE IN POLAND

Sprężarki tłokowe olejowe WAN

Prezentujemy Państwu drugi, po modelach śrubowych, produkt z naszej oferty. Ze względu na swoją niezawodność sprężarki tłokowe cieszą się niezmienną popularnością i powodzeniem wśród firm wykorzystujących linie pneumatyczne.

W tych modelach kompresorów marki „WAN” zainstalowaliśmy własnej konstrukcji pompę S1-P36, jak i też szereg innych komponentów, które muszą odznaczać się szczególną wytrzymałością, takich jak zbiornik czy silnik. Sprężarka tłokowa wykonana z żeliwa, która pracuje na niskich obrotach oraz jest wyposażona w dwa moduły robocze, doskonale sprawdzi się zarówno w dużych zakładach przemysłowych, jak i też na mniejszych warsztatach.

Sprężarki tłokowe produkowane przez naszą firmę są wykorzystywane przez przedsiębiorstwa z wszystkich gałęzi przemysłu. Urządzenie działa w sposób bezawaryjny, dzięki czemu może być intensywnie eksploatowane nawet w najtrudniejszych warunkach. Nasz dział remontowy posiada pełen zakres części zamiennych do wszystkich urządzeń, które wyprodukowaliśmy w przeciągu ostatniego półwiecza. Wszystkie modele produkujemy w naszym gdyńskim zakładzie, który jest wyposażony w nowoczesny park maszynowy i technologiczny, a także obsługiwany przez wykwalifikowanych pracowników. Wszystkie elementy, jakie instalujemy w naszych sprężarkach tłokowych przechodzi kilkustopniową kontrolę jakości. Gwarantuje to naszym klientom, że dokonają zakupu niezawodnego kompresora. Nasz profesjonalizm, który wynosimy z 60-letniego doświadczenia gwarantuje wysoką jakość wykonania dostępnych u nas produktów. Nieustannie udoskonalamy nasze technologie bazując na naszej wiedzy, a także nowościach, które pojawiają się na rynku pneumatyki.

 

Płatność za sprężarkę tylko przelewem na podstawie faktury Pro – Forma .

Najeżdżając na zdjęcie myszką  powiększysz miniaturkę .

Wszystkie podane ceny na stronie są cenami brutto.