KONSULTANT TECHNICZNO - HANDLOWY

Jeżeli nie są Państwo pewni które części zamówić do swojego kompresora prosimy o kontakt telefoniczny do naszego konsultanta technicznego .

Nasz konsultant techniczny doradza i przyjmuje zamówienia od poniedziałku do piąteku w godzinach od 8:00 do 14:00 pod numerem telefonu : 600569568

 

Zawory bezpieczeństwa - AIRPOL, WAN, FINI

Sprężynowe zawory bezpieczeństwa typu przeznaczone są do zabezpieczenia urządzeń ciśnieniowych przed nadmiernym wzrostem ciśnienia. Uniemożliwiają one przekroczenie określonej wartości ciśnienia przez automatyczne, natychmiastowe odprowadzenie nadmiaru czynnika do atmosfery (tzw. odpowietrzenie). Wykazują natychmiastową zdolność otwarcia w momencie gwałtownego, niekontrolowanego skoku ciśnienia, zapobiegając eksplozji zbiornika, sprężarki, rurociągu itd. Dostarczane przez nas zawory są wypróbowane i nastawione na wymagane ciśnienie początku otwarcia lub w przypadku zamówienia zaworu na zakres ciśnień na maksymalne ciśnienie z tego zakresu. Nasz produkt możemy nastawić na ciśnienie początku otwarcia od 6 bar do 16 bar.

Do wszystkich zaworów posiadamy niezbędne świadectwa i certyfikaty. Istnieje możliwość zamówienia zaworu z odbiorem Inspektora Urzędu Dozoru Technicznego. Dostarczane przez nas zawory bezpieczeństwa są nastawiane i plombowane fabrycznie przez producenta.


Najeżdżając na zdjęcie myszką powiększysz miniaturkę .

W naszym sklepie sprzedajemy tylko oryginalne części zamienne.

Wszystkie podane ceny na stronie są cenami brutto.