Dział handlowy :

Zamówienia na nowe maszyny i części zamienne przyjmowane są pod adresem   

e-mail:  kompresorek@poczta.internetdsl.pl

lub telefonicznie pod numerem : 

600 569 568, tel. fax. : 54 237 01 49

Cennik transportu do klienta

Części zamienne i materiały eksploatacyjne:

- do 30 kg: 25 PLN Brutto przy płatności przelew i 35 PLN Brutto przy płatności pobranie.

- przesyłki powyżej 100 kg: wg. poniższego taryfikatora tj. 1,5 % wartości faktury netto, lecz nie mniej niż 184,50 PLN Brutto.

sprężarki tłokowe, śrubowe, spiralne, doprężacze, zbiorniki, sprężarki ( jako zespoły zamienne ) , osuszacze :

- koszt transportu wynosi 1,5 % wartości faktury netto , lecz nie mniej niż 184,50 PLN Brutto.

 

  • LOGO WELDMAN
    LOGO WELDMAN
  • LOGO TELWIN
    LOGO TELWIN

Zgrzewarki stacjonarne


Niektóre zakłady pracy opierają się na wysokiej produkcji i przemysłowych ilościach przetwarzanych materiałów. Z myślą o właśnie takich potrzebach wdrożyliśmy do naszej oferty zgrzewarkę przemysłową – kolumnową. Doskonale sprawdzi się w większych warsztatach i sprawi, że Twoja praca będzie nie tylko sprytna i wygodna, ale również wydajna.


Zgrzewarka stacjonarna – kolumnowa typu PTE i PCP jest przeznaczona do prac przemysłowych, wykonywanych stacjonarnie. Typ PTE sterowany jest prostym w obsłudze pedałem mechanicznym, a typ PCP nożnym zaworem pneumatycznym. Oferowane przez nas zgrzewarki przemysłowe posiadają możliwość regulacji natężenia prądu zgrzewania (od 20-100%) oraz czasu zgrzewania (od 1-100 cykli). Dodatkowo zgrzewarka stacjonarna typu PTE i PCP posiada szeroką gamę ramion i elektrod dociskowych. Warto zaznaczyć, że wszystkie zgrzewarki kolumnowe wymagają chłodzenia wodą ramion i elektrod. Na wyposażeniu standardowym posiadają ramiona 350 mm.


Zgrzewarki przemysłowe stosowane są w procesach termicznego, bezspoinowego łączenia elementów metalowych, nagrzewanych rezystancyjnie prądem przepływającym przez miejsce styku.

Ich zaletą jest precyzja łączenia oraz bardzo niskie napięcie między elektrodami, dzięki czemu są bezpiecznymi urządzeniami.