Dział handlowy :

Zamówienia na nowe maszyny i części zamienne przyjmowane są pod adresem   

e-mail:  kompresorek@poczta.internetdsl.pl

lub telefonicznie pod numerem : 

600 569 568, tel. fax. : 54 237 01 49

Cennik transportu do klienta

Części zamienne i materiały eksploatacyjne:

- do 30 kg: 25 PLN Brutto przy płatności przelew i 35 PLN Brutto przy płatności pobranie.

- przesyłki powyżej 100 kg: wg. poniższego taryfikatora tj. 1,5 % wartości faktury netto, lecz nie mniej niż 184,50 PLN Brutto.

sprężarki tłokowe, śrubowe, spiralne, doprężacze, zbiorniki, sprężarki ( jako zespoły zamienne ) , osuszacze :

- koszt transportu wynosi 1,5 % wartości faktury netto , lecz nie mniej niż 184,50 PLN Brutto.

 

  • LOGO OMI
    LOGO OMI
  • MADE IN ITALY
    MADE IN ITALY

OMI


Jakość z wyboru

Od 1990 roku opracowujemy, produkujemy i dystrybuujemy pełną gamę produktów w dziedzinie uzdatniania sprężonego powietrza i chłodnictwa przemysłowego. Nasze rozwiązania są projektowane przez wysoko wykwalifikowanych techników z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologii dostępnych na rynku. Innowacje, jakość procedur biznesowych i proponowane rozwiązania, a także elastyczność i dynamizm to podstawowe cechy gwarantowane przez naszą firmę.


Od momentu założenia firmy dążymy do obsługi rynku globalnego i jesteśmy dumni z dystrybucji naszych produktów w ponad 80 krajach na całym świecie dzięki szerokiej sieci dystrybutorów, dealerów i autoryzowanych centrów serwisowych.
Nasz system zarządzania jakością zgodny z odnowioną normą ISO 9001: 2008 zintegrowaną z ISO 14001: 2004 w celu ochrony środowiska i OHSAS 18001: 2007 w celu ochrony bezpieczeństwa naszych pracowników, reprezentuje filozofię, którą stosujemy codziennie w naszej pracy.


Stworzyliśmy Centrum Doskonałości, które opracowuje innowacyjne rozwiązania na zamówienie, mające na celu zaspokojenie najbardziej zróżnicowanych wymagań klientów.