Dział handlowy :

Zamówienia na nowe maszyny i części zamienne przyjmowane są pod adresem   

e-mail:  kompresorek@poczta.internetdsl.pl

lub telefonicznie pod numerem : 

600 569 568, tel. fax. : 54 237 01 49

Cennik transportu do klienta

Części zamienne i materiały eksploatacyjne:

- do 30 kg: 25 PLN Brutto przy płatności przelew i 35 PLN Brutto przy płatności pobranie.

- przesyłki powyżej 100 kg: wg. poniższego taryfikatora tj. 1,5 % wartości faktury netto, lecz nie mniej niż 184,50 PLN Brutto.

sprężarki tłokowe, śrubowe, spiralne, doprężacze, zbiorniki, sprężarki ( jako zespoły zamienne ) , osuszacze :

- koszt transportu wynosi 1,5 % wartości faktury netto , lecz nie mniej niż 184,50 PLN Brutto.

 

  • LOGO WAN
    LOGO WAN

SPÓŁDZIELCZA WYTWÓRNIA APARATÓW NATRYSKOWYCH " WAN "

Firma "WAN" skrót od nazwy Wytwórnia Aparatów Natryskowych, na rynku pneumatyki funkcjonuje od 1950 roku. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz bogatemu zapleczu konstrukcyjno-technologicznemu - tworzymy wyroby najwyższej jakości. W oparciu o nowe trendy w dziedzinie pneumatyki unowocześniamy produkty oraz elastycznie rozszerzamy naszą ofertę handlową.


"WAN" to profesjonalne i niezawodne urządzenia dla wymagających:

  • wysokowydajne sprężarki śrubowe i tłokowe
  • systemy uzdatniania sprężonego powietrza
  • aparaty natryskowe
  • zawory bezpieczeństwa
  • zbiorniki ciśnieniowe


Nasi doświadczeni specjaliści zapewnią Państwu serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a także kompleksowe doradztwo techniczne z zakresu pneumatyki. 


Sprężarki śrubowe


Idealnie sprawdzają się w branży maszynowej, meblarskiej, rolno-spożywczej, motoryzacyjnej i wielu innych, dostarczając sprężone powietrze dla linii technologicznych. Urządzenia, które produkujemy, to najwyższa jakość - jakość wpływająca bezpośrednio na ich trwałość, wydajność oraz ekonomiczną eksploatację. Urządzenia posiadają zainstalowane sterowniki mikroprocesorowe, dzięki czemu pracują bezawaryjnie i oszczędnie. Czytelne i intuicyjne menu bardzo ułatwia obsługę kompresora.


Sprężarki tłokowe


Nowoczesne, tanie i bezawaryjne agregaty do zastosowania w przemyśle. Działają w oparciu o wolnooobrotową pompę S1-P36, jej żeliwna konstrukcja to gwarancja długowiecznej pracy nawet przy intensywnej eksploatacji w trudnych, przemysłowych warunkach. Trwałość, funkcjonalność oraz niskie koszty eksploatacji powodują że sprężarki tłokowe WAN wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem na polskim rynku pneumatyki.


Osuszacze ziębnicze


Prezentujemy żywotne i niezawodne osuszacze ziębnicze z serii MDX, które wyprodukowane zostały przez uznanego, europejskiego producenta z branży pneumatyki. Dzięki zastosowaniu pełnej automatyki, inteligentnego systemu spustu kondensatu oraz najwyższej jakości komponentów, rozwiązania te spełniają oczekiwania użytkowników podczas najbardziej intensywnej pracy. Poszczególne modele różnią się mocą, przepływem i parametrami technicznymi. Dedykowane są do współpracy ze sprężarkami śrubowymi jak i tłokowymi.