KONSULTANT TECHNICZNO - HANDLOWY

Jeżeli nie są Państwo pewni które części zamówić do swojego kompresora prosimy o kontakt telefoniczny do naszego konsultanta technicznego .

Nasz konsultant techniczny doradza i przyjmuje zamówienia od poniedziałku do piąteku w godzinach od 8:00 do 14:00 pod numerem telefonu : 600569568

 

  • LOGO AIRPOL
    LOGO AIRPOL
  • MADE IN POLAND
    MADE IN POLAND

Doprężacze śrubowe AIRPOL

Urządzenia te, podobnie jak doprężacze tłokowe przeznaczone są do zwiększenia ciśnienia sprężonego powietrza do wartości 40 bar. Przeznaczone są do dużego obciążenia i pracy ciągłej.

Doprężacze śrubowe z wtryskiem oleju charakteryzują się dużą elastycznością pracy i dzięki podwójnej separacji oleju i chłodnicy końcowej powietrza dają powietrze o wysokiej jakości. Mała wrażliwość na spadki ciśnienia powietrza po stronie zasilania wynika z zastosowania stopni śrubowych z wtryskiem oleju dostosowujących się do aktualnego sprężu. Doprężacze śrubowe zapewniają cichą pracę bez wibracji (dzięki zastosowaniu obudowy dźwiękochłonnej i wibroizolatorów). Łatwość serwisu, pełna automatyka pracy- wyposażenie w sterownik mikroprocesorowy i czujniki kontrolne oraz zabezpieczające dają wysoki komfort obsługi. Dodatkową zaletą doprężaczy jest możliwość odzysku energii w postaci strumienia ciepłego powietrza lub ciepłej wody (opcja wykonania). Ponadto oprócz standardowego sterowania z biegiem jałowym istnieje również możliwość zastosowania przetwornicy częstotliwości (regulowana prędkość obrotowa silnika).


Płatność za sprężarkę tylko przelewem na podstawie faktury Pro – Forma .

Najeżdżając na zdjęcie myszką  powiększysz miniaturkę .

Wszystkie podane ceny na stronie są cenami brutto.