KONSULTANT TECHNICZNO - HANDLOWY

Jeżeli nie są Państwo pewni które części zamówić do swojego kompresora prosimy o kontakt telefoniczny do naszego konsultanta technicznego .

Nasz konsultant techniczny doradza i przyjmuje zamówienia od poniedziałku do piąteku w godzinach od 8:00 do 14:00 pod numerem telefonu : 600569568

 

  • LOGO AIRPOL
    LOGO AIRPOL
  • MADE IN POLAND
    MADE IN POLAND

Separatory cyklonowe AIRPOL

Separator cyklonowy jest idealnym wstępnym urządzeniem uzdatniania, którego zadaniem jest odprowadzenie ze sprężonego powietrza kondensatu wodno-olejowego, w celu odciążenia dalszych stopni osuszania. W wyniku silnego zawirowania sprężonego powietrza następuje wykroplenie kondensatu, który odrzucony na ścianki separatora, spływa na dno zbiornika, skąd odprowadzany zostaje na zewnątrz za pomocą zaworu odwadniającego. Specjalna konstrukcja separatora, w tym zastosowanie przegrody nad dnem zbiornika uniemożliwia ponowne porwanie kondensatu poprzez wznoszący się centralnie strumień sprężonego powietrza. Dla zapewnienia automatycznej prawidłowej pracy separatora należy wyposażyć go w mechaniczny lub elektroniczny dren skroplin.


Najeżdżając na zdjęcie myszką powiększysz miniaturkę .

W naszym sklepie sprzedajemy tylko oryginalne części zamienne.

Wszystkie podane ceny na stronie są cenami brutto.