Dział handlowy :

Zamówienia na nowe maszyny i części zamienne przyjmowane są pod adresem   

e-mail:  kompresorek@poczta.internetdsl.pl

lub telefonicznie pod numerem : 

600 569 568, tel. fax. : 54 237 01 49

Cennik transportu do klienta

Części zamienne i materiały eksploatacyjne:

- do 30 kg: 25 PLN Brutto przy płatności przelew i 35 PLN Brutto przy płatności pobranie.

- przesyłki powyżej 100 kg: wg. poniższego taryfikatora tj. 1,5 % wartości faktury netto, lecz nie mniej niż 184,50 PLN Brutto.

sprężarki tłokowe, śrubowe, spiralne, doprężacze, zbiorniki, sprężarki ( jako zespoły zamienne ) , osuszacze :

- koszt transportu wynosi 1,5 % wartości faktury netto , lecz nie mniej niż 184,50 PLN Brutto.

 

  • LOGO FINI
    LOGO FINI
  • MADE IN ITALY
    MADE IN ITALY

Sprężarki śrubowe olejowe FINI CUBE SD z napędem bezpośrednimSprężarki śrubowe – nowoczesne narzędzia techniki sprężonego powietrza


Wśród urządzeń techniki sprężonego powietrza możemy wymienić różne rodzaje sprężarek. Jedną z najciekawszych z nich jest z pewnością sprężarka śrubowa. Zasada jej działania opiera się na pracy śrub, a wśród jej zalet na pewno warto wymienić ciche działanie oraz względnie niewielka ilość wibracji wytwarzanych podczas sprężania powietrza. Sprężarki śrubowe kompresują gaz poprzez zmniejszenie ilości wolnego miejsca między obracającymi się śrubami od otworów ssących do otworów tłocznych. Skuteczność działania kompresora śrubowego ma nierozerwalny związek z jego szczelnością, także warto zadbać o to, by nasza sprężarka śrubowa miała wysoki poziom wykonania.

 


Kompresor śrubowy – co jeszcze należy o nim wiedzieć?


Wiemy już jak działa kompresor śrubowy, jednak jakie jest jego zastosowanie? Gdzie możemy go spotkać i do czego służy? Głównym zastosowaniem sprężarki śrubowej jest dostarczanie sprężonego powietrza do różnego rodzaju instalacji, często pomagają budowlańcom jako zasilanie sprzętu budowlanego, można je również spotkać w kolejnictwie. Kompresory śrubowe można zdecydowanie nazwać wszechstronnymi urządzeniami, znajdującymi zastosowanie od skomplikowanego przemysłu maszynowego, aż po zdecydowanie bardziej delikatny farmaceutyczny lub związany z produkcją i przechowywaniem pożywienia.

 

 

 

 

Płatność za sprężarkę tylko przelewem na podstawie faktury Pro – Forma.

 

Najeżdżając na zdjęcie myszką  powiększysz miniaturkę.