Dział handlowy :

Zamówienia na nowe maszyny i części zamienne przyjmowane są pod adresem   

e-mail:  kompresorek@poczta.internetdsl.pl

lub telefonicznie pod numerem : 

600 569 568, tel. fax. : 54 237 01 49

Cennik transportu do klienta

Części zamienne i materiały eksploatacyjne:

- do 30 kg: 25 PLN Brutto przy płatności przelew i 35 PLN Brutto przy płatności pobranie.

- przesyłki powyżej 100 kg: wg. poniższego taryfikatora tj. 1,5 % wartości faktury netto, lecz nie mniej niż 184,50 PLN Brutto.

sprężarki tłokowe, śrubowe, spiralne, doprężacze, zbiorniki, sprężarki ( jako zespoły zamienne ) , osuszacze :

- koszt transportu wynosi 1,5 % wartości faktury netto , lecz nie mniej niż 184,50 PLN Brutto.

 

  • LOGO AIRPOL
    LOGO AIRPOL
  • Gwarancja producenta
    Gwarancja producenta
  • MADE IN POLAND
    MADE IN POLAND

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI SPRĘŻAREK " AIRPOL "


Airpol Sp. z o.o. jest największym polskim producentem sprężarek śrubowych. Oferujemy pełną obsługę w zakresie od projektu do realizacji sprężarkowni „pod klucz", dopasowujemy nasze wyroby do indywidualnych potrzeb Klientów.

 

Firma powstała w 1991 roku, w wyniku przekształcenia przedsiębiorstwa z ponad 30-letnią tradycją produkcji sprężarek. Od początku istnienia do chwili obecnej firma ulega ciągłym zmianom, dotrzymując kroku światowym trendom w konstrukcji i technologii sprężarek, wprowadzając na polski rynek urządzenia dotychczas nie produkowane w kraju.

 

Obecnie Airpol zatrudnia blisko 150 osób, w tym doświadczony zespół specjalistów, który nieustannie udoskonala nasze wyroby, projektuje nowatorskie rozwiązania konstrukcyjne, oraz oferuje szeroką pomoc w opracowaniu indywidualnych energooszczędnych rozwiązań.

 

Zawsze docenialiśmy znaczenie jakości wyrobów i usług jako jedni z pierwszych w Polsce, w branży sprężarek, wprowadziliśmy w 1998 roku system jakości oparty o normę ISO 9001, posiadamy też certyfikaty wydane przez jednostki certyfikujące innych państw. Szczegółowa kontrola na każdym etapie procesu produkcyjnego daje pewność wyboru urządzeń o najwyższych cechach jakościowych i użytkowych.

 

Wieloletnie doświadczenie w produkcji sprężarek, wysokiej jakości produkt oraz szeroka oferta firmy wraz z indywidualnym podejściem do każdego Klienta sprawiły iż firma Airpol uzyskała pozycję silnego konkurenta w branży kompresorów na rynku europejskim i światowym.