KONSULTANT TECHNICZNO - HANDLOWY

Jeżeli nie są Państwo pewni które części zamówić do swojego kompresora prosimy o kontakt telefoniczny do naszego konsultanta technicznego .

Nasz konsultant techniczny doradza i przyjmuje zamówienia od poniedziałku do piąteku w godzinach od 8:00 do 14:00 pod numerem telefonu : 600569568

 

  • LOGO WAN
    LOGO WAN
  • MADE IN POLAND
    MADE IN POLAND

Sprężarki śrubowe olejowe WAN - 3 do 15 kW - na zbiornikach

Typoszereg sprężarek WAN-NK do 15kW (wydajności do 120 m³/h) występuje równolegle w wersji zabudowanej na zbiornikach. Maszyny nasze agregujemy na zbiornikach polskiej produkcji od 240 do 500 litrów. Posiadają one niezwykłą żywotność oraz pełną dokumentację ułatwiającą rejestrację w UDT. Główną zaletą tych sprężarek (dedykowanych małym warsztatom bądź użytkownikom gdzie agregat instalowany jest w miejscu poboru powietrza) jest mała powierzchnia zabudowy. Zbiornik, poza funkcją magazynowania powietrza pełni również rolę stabilizatora ciśnienie w sieci, chłodnicy oraz odwadniacza. Ścisła współpraca ze sterownikiem wpływa na komfort i ekonomikę pracy. Sprężarki śrubowe na zbiornikach 400 i 500 litrów mogą występować w wersji ze zintegrowanym system uzdatniania powietrza ( OS ) opartym na wysokiej klasy osuszaczu chłodniczym oraz filtrach - gwarantującym jakość powietrza w klasie 1-4-1 (norma ISO 8573-1).


Płatność za sprężarkę tylko przelewem na podstawie faktury Pro – Forma .

Najeżdżając na zdjęcie myszką  powiększysz miniaturkę .

Wszystkie podane ceny na stronie są cenami brutto.